homepage úvodní stránka

Pohřební služba Praha

sitemap mapa stránek  
Pohřební služba Helfi
Domů
Pohřeb bez obřadu
Pohřební doplňky
Pohřební služba
Informace
Kontakt
 

Pohřeb bez obřadu

Věnec
 

je určen pozůstalým, kteří zvolili samotné zpopelnění bez obřadu.
Jde o ekonomicky nejméně náročnou variantu posledního rozloučení.

Info

     
Kontaktujte nás
Pohřební služba Helfi.s.r.o.

auto

Pohřební služba Praha 3
Kubelíkova 53 
Otevírací doba :
Po - Pá 8 - 16 hod. 
tel. 602 210 601

Pohřební služba Praha 4
Pod višňovkou 1661/35 (budova Bosch) 
Otevírací doba :
Po - Pá 8 - 16:30 hod. 
So - Ne 10 - 14 hod.
tel. 602 210 601

Pohřební služba Praha 6  
V.P. Čkalova 8 
Otevírací doba :
Po - Pá 8 - 15.30 hod.
tel. 602 210 601 

Pohřební služba Praha 9 
Freyova 235/7 
Otevírací doba :
Po - Pá 8 - 15.30 hod
tel. 602 210 601

Pohřební služba Praha 10 
U Vršovického hřbitova 7 
Otevírací doba :
Po - Pá 8 - 15.30 hod
tel. 602 210 601

Pohřební služba Benešov u Prahy 
Pražská 124 
Otevírací doba :
Po - Pá 8 - 16.00 hod
tel. 602 210 601

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obr

Pohřební služba Praha

Každého z nás potkávají radostné události, ale zažíváme i těžké chvíle. Patří k nim i úmrtí blízkého člověka, které prožíváme velmi bolestně, a navíc je nutné zařídit poslední rozloučení a celou řadu úředních formalit. Naše pohřební služba HELFI s.r.o. je kdykoliv připravena podat vám pomocnou ruku a vše potřebné zajistit za vás. Zákazníkům poskytujeme široký sortiment pohřebních služeb na vysoké profesionální a etické úrovni.

HELFI s.r.o. – postaráme se o důstojné rozloučení se zesnulým

Naši zkušení pracovníci ochotně zajistí veškeré náležitosti ohledně úmrtí. Objednat si u nás můžete nejen kompletní zajištění smutečního obřadu, ale i různé pohřební doplňky a příslušenství. Pohřební služba Praha pozůstalým nově nabízí jednu z ekonomických variant pohřbu, a to pohřeb bez obřadu. Online služba je určena pro region Praha a okolí.

Pohřební služba Praha Helfi s.r.o.., která díky široké paletě nabízených služeb a profesionálnímu přístupu, je jednou z prestižních firem v oblasti pohřebnictví.  

Pohřební služba Praha je připravena Vám pomoci i v těchto smutných a těžkých chvílích.

 

Pohřební služba Helfi s.r.o.

Aby naše nabídka byla skutečně co nejlepší a poskytovala co nejširší okruh služeb, rozhodla se naše pohřební služba Praha ušetřit Vám čas i peníze tím, že si nyní budete moci objednat jedenu z možností pohřbu, "online pohřeb bez obřadu" z pohodlí Vašeho domova.

Chceme Vám co nejvíce ulehčit těžkou životní situaci při úmrtí blízkého člověka, proto pokud budete chtít, mohou k vám pracovníci naší pohřební služby po úmrtí blízkého přijet domů, kde se dohodneme na všech podrobnostech v prostředí, které je Vám blízké. Poradíme Vám, co je nutné po úmrtí blízkého zařídit. To, co bude možné, zařídí pracovníci pohřební služby HELFI za Vás. Pracovníci pohřební služby HELFI se s Vámi domluví na tom, zda a jaký chcete udělat pohřeb, atd. Po úmrtí blízkého Vám zajistíme kompletní pohřební služby – od kremace až po smuteční hudbu. Pokud chcete, abychom k Vám přijeli, volejte nonstop na číslo 602 210 601.

 

NONSTOP POHŘEBNÍ SLUŽBA TEL.: 602 210 601
 
odkaz

Přenechejte starosti s vyřizováním pohřbu v Praze a okolí na pohřební službě Praha - Helfi s.r.o. Ušetřete čas i peníze a objednejte si online pohřeb bez obřadu z pohodlí Vašeho domova.

 
2012 © Pohřební služba Praha, Pohřební ústav Praha, Kremace Praha | Pohrebnisluzba-Praha.cz | Obchodní podmínky  |Online pohřeb| Pohřební služba Helfi.s.r.o.